KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034319
*
nr 1603 4319
Oljemålning
Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 19:14:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 00:39:44
1
Vinnande bud
1/3 08:11:46
2
150 kr
1/3 08:11:46
1
200 kr (Budbetjänt)
2/3 03:03:48
2
250 kr
2/3 03:03:48
1
300 kr (Budbetjänt)
2/3 21:15:31
2
350 kr
2/3 21:15:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan georg lindström olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholmsmotiv
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1603 4319
Oljemålning
Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 00:39:44 | 1 | Vinnande bud |
1/3 08:11:46 | 2 | 150 kr |
1/3 08:11:46 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
2/3 03:03:48 | 2 | 250 kr |
2/3 03:03:48 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
2/3 21:15:31 | 2 | 350 kr |
2/3 21:15:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan georg lindström olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholmsmotiv
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52 -
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36